Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garepost
Przejdź do treści

Pompy Thomas, czyli gwarancja wysokiej jakości


Marka ASF Thomas należy do grupy Gardner Denver. Znana jest z dostarczania najwyższej jakości produktów, przetestowanych i wytrzymałych, o czym przekonali się już klienci na całym świecie. Trwałe pompy Thomas dają pewność użytkowania przez wiele lat. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy Thomas, proponujemy różnego rodzaju pompy prosto od producenta. Z Garen Post szybko i sprawnie zamówisz wybraną pompę, mając pewność doskonałej jakości produktu. Zapraszamy do kontaktu!


Pompy Thomas dostępne w naszej ofercie


W Garen Post znajdziesz różnego rodzaju pompy Thomas przeznaczone do wielu branż. Posiadają różne parametry i działają w różny sposób, dzięki czemu nietrudno dostosować je do wybranego zastosowania w przemyśle. Pompy transportują ciecze i gazy o różnych właściwościach, działają też olejowo lub bezolejowo. Każda z pomp wykonana jest z wysokojakościowego materiału, gwarantującego wiele lat prawidłowego, bezkorozyjnego działania. W naszej ofercie znajdziesz:

  • pompki łopatkowe
  • pompki membranowe
  • pompki tłokowe
  • pompki liniowe
  • pompki perystaltyczne

Zobacz katalog produktów
Wybierz pompę Thomas i ciesz się jej długą żywotnością! W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji i służymy pomocą.
FIRMA
Jako autoryzowany dystrybutor polecamy usługi w zakresie: dostawa urządzeń, dostaw oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, doradztwo techniczne, serwis. Oferujemy i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek.
Created PROVITO
O NAS
...jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce. Posiadamy status głównego partnera serwisowego.
HISTORIA
...działmy na rynku polskim od 1993 roku. Oferujemy Państwu i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek. Kompleksowa obsługa od dostaw przez wdrożenia po serwis.
GAREN POST
Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garenpost
Wróć do spisu treści