Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garepost
Przejdź do treści

Pompy THOMAS - sprawdź ofertę Garen Post


Pompa próżniowa to urządzenie, które wytwarza częściową próżnię. W najprostszym przypadku składa się z tłoka poruszającego się wewnątrz cylindra. Tłok może być poruszany siłą mechaniczną, pneumatyczną, a nawet elektryczną. Powietrze na zewnątrz komory ma ciśnienie atmosferyczne i jak najmocniej naciska na tłok. Powietrze wewnątrz komory ma znacznie niższe ciśnienie niż ciśnienie atmosferyczne, przez co wywiera mniejszą siłę na tłok. Efektem jest brak równowagi sił i ruch tłoka.


Thomas GD - przeznaczenie


Pompy tłokowe są używane do pompowania płynów z jednego miejsca do drugiego w wielu różnych zastosowaniach, w tym w zastosowaniach medycznych, takich jak transfuzja krwi; zastosowania inżynierii chemicznej, takie jak pompowanie chemikaliów lub zawiesin; oraz procesy przemysłowe, takie jak oczyszczanie ścieków czy sprężanie gazu ziemnego.
FIRMA
Jako autoryzowany dystrybutor polecamy usługi w zakresie: dostawa urządzeń, dostaw oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, doradztwo techniczne, serwis. Oferujemy i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek.
Created PROVITO
O NAS
...jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce. Posiadamy status głównego partnera serwisowego.
HISTORIA
...działmy na rynku polskim od 1993 roku. Oferujemy Państwu i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek. Kompleksowa obsługa od dostaw przez wdrożenia po serwis.
GAREN POST
Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garenpost
Wróć do spisu treści