Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garepost
Przejdź do treści

Zestaw naprawczy do pompy


Zestaw naprawczy pompy to zestaw narzędzi i części zamiennych, których używa się w celu naprawy uszkodzonej pompy. Zwykle obejmuje różnorodne uszczelki, uszczelnienia, zaworki, łączniki głowic czy o-ringi. Ważne jest, aby mieć pod ręką zestaw naprawczy pompy na wypadek jej awarii. Nieprawidłowo działająca pompa może spowodować poważne uszkodzenie systemu, do którego jest podłączona. Często powoduje to szereg konsekwencji, mogących wpłynąć na cały proces przemysłowy, produkcyjny lub inny. Właśnie dlatego tak ważne jest, by można było szybko i skutecznie naprawić problem, nie musząc martwić się o zaburzenie pracy systemu.


Zestawy naprawcze do pomp - kiedy są potrzebne?


Zestawy naprawcze do pomp są ważnym elementem przemysłu pompowego. To pozycja obowiązkowa dla każdej firmy używającej pomp w swoim miejscu pracy. Im szybciej uszkodzenie zostanie wyeliminowane, tym łatwiej jest uniknąć konsekwencji z tym związanych. Nawet jeśli używasz pompy w celach niezwiązanych z pracą, warto mieć w pogotowiu zestaw naprawczy, który może przydać się w każdym momencie. Istnieją dwa rodzaje zestawów naprawczych do pomp: pierwszy typ przeznaczony jest do pomp Elmo Rietschle, a drugi – uniwersalny, do wszystkich innych typów pomp. Ważne, by zestaw był kompatybilny z danymi jednostkami pompy.

Zobacz katalog produktów

Naprawa pompy – Elmo Rietschle


Elmo Rietschle to niemiecka firma, która specjalizuje się w produkowaniu urządzeń związanych z zastosowaniem próżniowym i ciśnieniowym, w tym głównie pomp. Zestawy naprawcze, które oferuje, są najwyższej jakości i idealnie dopasują się do różnego rodzaju pomp, takich jak pompy próżniowe, kłowe, łopatkowe, śrubowe czy boczno-kanałowe. Zestawy te są przeznaczone do użytku w terenie i zawierają wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do szybkiej naprawy pompy, a najczęściej jej głowicy.

Jeżeli potrzebujesz zestawu do naprawienia pompy, zgłoś się do nas – nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednie narzędzia, by Twoja pompa jak najszybciej zaczęła poprawnie działać!
FIRMA
Jako autoryzowany dystrybutor polecamy usługi w zakresie: dostawa urządzeń, dostaw oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, doradztwo techniczne, serwis. Oferujemy i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek.
Created PROVITO
O NAS
...jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce. Posiadamy status głównego partnera serwisowego.
HISTORIA
...działmy na rynku polskim od 1993 roku. Oferujemy Państwu i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek. Kompleksowa obsługa od dostaw przez wdrożenia po serwis.
GAREN POST
Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garenpost
Wróć do spisu treści