Naprawa i serwis pomp próżniowych

Jako autoryzowany dystrybutor GARDNER DENVER w Polsce pragniemy polecić nasze usługi w zakresie doradztwa technicznego, dostaw oryginalnych części zamiennych oraz serwisu. Oferujemy profesjonalny serwis pomp próżniowych, od naprawy pomp przez ich konserwację aż po wymianę części, a także wypożyczenie pompy zastępczej.

Zapewniamy szybką i efektywną obsługę serwisową, gdyż Państwa zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem. Naprawa pomp próżniowych i przeglądy okresowe odbywają się szybko i profesjonalnie. Jeżeli zepsuła Ci się pompa próżniowa lub inne urządzenie, zgłoś się do nas!

Naprawa pomp próżniowych, dmuchaw i nie tylko

Wiemy, że aby spełnić oczekiwania Klientów, serwis powinien zostać przeprowadzony kompleksowo, dlatego też świadczymy usługi serwisowe najwyższej jakości, przeglądy, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne po dostawy części oraz doradztwo techniczne. Jeśli naprawa pompy próżniowej przestaje się opłacać, polecamy nowe pompy próżniowe od producenta Elmo Rietschle, które znajdziesz w naszej ofercie. Oferujemy nie tylko serwis gwarancyjny i remonty pomp próżniowych, ale też dmuchaw, kompresorów i nie tylko.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów!

 

Nasza oferta zawiera usługi z zakresu:

  • Doradztwa technicznego w zakresie istniejących instalacji próżniowo-ciśnieniowych, nowych inwestycji i modernizacji.
  • Doboru i dostaw części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych dla zapewnienia prawidłowej eksploatacji i wieloletniej bezawaryjnej pracy urządzeń.
  • Poważniejsze naprawy i remonty wykonywane w autoryzowanym warsztacie.
  • Możliwość wypożyczenia wybranych urządzeń zastępczych.

Na Państwa życzenie gotowi jesteśmy objąć opieką techniczną i świadczyć usługi konserwacyjne dla wszystkich posiadanych przez Państwa urządzeń GD ELMO RIETSCHLE i niektórych GD THOMAS.

Pomożemy również w serwisie wybranych urządzeń innych firm.

Jako autoryzowany dystrybutor firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce polecamy dostawę oryginalnych części zamiennych oraz serwis i konserwację. Zapobiegliwość oszczędza czas oraz koszty, nie wolno zapomnieć o tym!

Pompa z powodu braku serwisowania będzie miała krótkie życie. W przypadku gdy olej oraz filtry oleju i powietrza nie są regularnie wymieniane, pompa ulega nadmiernemu przegrzewaniu a tym samym podlega w większym stopniu eksploatacji. Olej ulega starzeniu, traci swoje właściwości – urządzenie przegrzewa się i ulega awarii. Regularnie dokonywane przeglądy dają pewność, że pompy czy dmuchawy ciśnieniowe będą Państwu niezawodnie służyć przez wiele lat.

Tylko używanie oryginalnych części zamiennych gwarantuje niezawodną eksploatację i długą żywotność. Wykorzystajcie Państwo korzyści wynikające z indywidualnych umów i pakietów serwisowych.

Formularz kontaktowy