Naprawa i serwis pomp próżniowych

Jako autoryzowany dystrybutor Elmo Rietschle, Thomas, ASF Thomas, Welch w Polsce pragniemy polecić nasze usługi w zakresie doradztwa technicznego, dostaw oryginalnych części zamiennych oraz serwisu. Oferujemy profesjonalny serwis pomp próżniowych, dmuchaw i kompresorów od ich naprawy przez ich konserwację aż po wymianę części.

Zapewniamy szybką i efektywną obsługę serwisową, gdyż Państwa zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem. Przegląd oraz naprawa pomp próżniowych, kompresorów, dmuchaw odbywa się szybko i profesjonalnie. Jeżeli zepsuła Ci się pompa próżniowa lub inne urządzenie, zgłoś się do nas!

Naprawa pomp próżniowych, dmuchaw i nie tylko

Wiemy, że aby spełnić oczekiwania Klientów, serwis powinien zostać przeprowadzony kompleksowo, dlatego też świadczymy usługi serwisowe najwyższej jakości. Oferujemuy przeglądy, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne czy dostawy części i zestawów naprawczych oraz doradztwo techniczne.

Jeśli naprawa pompy próżniowej przestaje się opłacać, polecamy nowe pompy próżniowe, dmuchawy i kompresory od producenta Elmo Rietschle, Thomas, Welch, które znajdziesz w naszej ofercie.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów!

Części zamienne i zestawy naprawcze

Korzystanie z oryginalnych części w pompach próżniowych, kompresorach i dmuchawach nadciśnieniowych przynosi wiele korzyści, w tym większą niezawodność, trwałość, bezpieczeństwo oraz minimalizację kosztów napraw. Dlatego warto zawsze wybierać oryginalne części do swoich urządzeń – takie też stosujemy, wykonując naprawy pomp.

Oryginalne części są idealnie dopasowane do konkretnego modelu urządzenia, co eliminuje ryzyko nieprawidłowego działania czy też uszkodzeń. Produkowane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania urządzenia oraz przekłada się na jego lepszą wydajność.

Główne korzyści z używania oryginalnych części i zestawów naprawczych:

  • większa niezawodność i trwałość urządzeń,
  • bezpieczeństwo użytkowania,
  • optymalna wydajność,
  • kompatybilność,
  • minimalizacja kosztów napraw,
  • większa odporność urządzeń na warunki eksploatacyjne.
 

Nasza oferta zawiera usługi z zakresu:

  • Doradztwa technicznego w zakresie istniejących instalacji próżniowo-ciśnieniowych, nowych inwestycji i modernizacji.
  • Doboru i dostaw części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych dla zapewnienia prawidłowej eksploatacji i wieloletniej bezawaryjnej pracy urządzeń.
  • Poważniejsze naprawy i remonty wykonywane w autoryzowanym warsztacie.
  • Możliwość wypożyczenia wybranych urządzeń zastępczych.

Na Państwa życzenie gotowi jesteśmy objąć opieką techniczną i świadczyć usługi konserwacyjne dla wszystkich posiadanych przez Państwa urządzeń GD ELMO RIETSCHLE i niektórych GD THOMAS.

Pomożemy również w serwisie wybranych urządzeń innych firm.

Jako autoryzowany dystrybutor firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce polecamy dostawę oryginalnych części zamiennych oraz serwis i konserwację. Zapobiegliwość oszczędza czas oraz koszty, nie wolno zapomnieć o tym!

Pompa z powodu braku serwisowania będzie miała krótkie życie. W przypadku gdy olej oraz filtry oleju i powietrza nie są regularnie wymieniane, pompa ulega nadmiernemu przegrzewaniu a tym samym podlega w większym stopniu eksploatacji. Olej ulega starzeniu, traci swoje właściwości – urządzenie przegrzewa się i ulega awarii. Regularnie dokonywane przeglądy dają pewność, że pompy czy dmuchawy ciśnieniowe będą Państwu niezawodnie służyć przez wiele lat.

Tylko używanie oryginalnych części zamiennych gwarantuje niezawodną eksploatację i długą żywotność. Wykorzystajcie Państwo korzyści wynikające z indywidualnych umów i pakietów serwisowych.

Formularz kontaktowy